piątek, 8 kwietnia 2016

Któż spośród nas nie śnił o pięknej willi z basenem a naokoło go nowoczesne ogrodzenie z Winylu.Obecnie coraz częściej udaje się doprowadzić do realizacji te fantazje. Jednakże razem z postawieniem basenu pojawia sie kłopot bezpieczeństwa dookoła niego. Tyczy to zwłaszcza familij z małymi dziećmi, bo należy zwracać uwagę aby któreś z nich nie wpadło do basenu.
Wybiegając naprzeciwko potrzebom posiadaczy przydomowych akwenów w ofercie pojawiły się również sztachety Winylowe na plot i bramę sztachetowa
do basenów. Producenci oferują szeroki wachlarz modeli balasków z plastyku na plot i furtę ze sztachet, jednakże w zdecydowanej większości są to o ze szkła albo metalowe balustrady, zazwyczaj w białym kolorze.

kluczowe role jakie spełniają sztachety PCV i nie tylko.
    Bez względu na to z którego towaru sporządzone są ogrodzenie z PCV na plot i bramkę ze sztachet
    basenów to wszystkie rodzaje ogrodzenia spełniają kilka podstawowych funkcji:


  • są nadzwyczaj estetyczne

  • ogrodzenia są zrobione z najwyższej jakości towarów

  • gwarantują wieloletnie użytkowanie bez konserwacji a także regulacji

  • ogrodzenia posiadają zamek bezpieczeństwa ciężki do otwarcia przez dzieciaki

  • w przypadku balustrad metalowych wykonane są one z ocynkowanego metalu i później pomalowane proszkowo


Szklane ogrodzenia basenowe maja niezwykle nowoczesny image a jednocześnie nie utrudniają widoczności i zapewniają efekt otwartej przestrzeni.

Budowa takiego ogrodzenia nie licząc szyby o grubości 6, 10 albo 12mm wykończonej na matowo albo wysoki połysk, składa się spośród przeróżnego typu ram, obejm a także innych elementów potrzebnych do montażu ploty z plastiku na ogrodzenie i furtę ze sztachetek. Ramy konstrukcyjne pojedynczych paneli ogrodzeniowych wykonane są z aluminium ewentualnie stali nierdzewnej o stopniu morskim co wzmacnia cala strukturę. Inne elementy ogrodzenia tj. klamry, maszty, ozdobniki oraz słupki zrobione są także z utwardzonego aluminium oraz stali nierdzewnej.

��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz